Berker B. Kwadrat

Berker B. Kwadrat

Osprzęt elektroinstalacyjny Berker B.Kwadrat to ponadczasowe wzornictwo oparte o klasykę i stuletnią tradycję. Produkty z tej serii będą wspaniałą dekoracją pomieszczeń, tym samym zapewniając stabilną pracę całej instalacji przez lata. Seria B. Kwadrat jest niezwykle popularna. Świetnie sprawdzi się w różnorakich aranżacjach naszych domów, jak również w budownictwie wielorodzinnym i komercyjnym.

 

Produkty są niezwykle wytrzymałe dzięki zastosowaniu odpornego na zarysowania nowoczesnego tworzywa – duroplastu. Kwadrat jest motywem przewodnim całej kolekcji, gdyż każdy z przedmiotów wzorowany jest na tym foremnym czworokącie. Dostępne kolory asortymentu: biały, kremowy, aluminium i antracyt.

Dodatkowym atutem całego osprzętu elektroinstalacyjnego marki Berker jest zastosowanie standardu one.platform, co oznacza JEDEN WSPÓLNY MECHANIZM, który pasuje do wszystkich serii wzorniczych Berker (u nas są to serie B.Kwadrat / Q.1 / R.1 / R.3).

Instalujesz jeden rodzaj mechanizmu na dowolnym etapie budowy lub remontu, a serię, jej kolor i materiał dobierasz, kiedy tylko zechcesz, ponieważ wszystkie* elementy będą pasować do zainstalowanego mechanizmu. Dzięki temu, w dowolnym momencie, możesz zmienić całą serię gniazd i łączników zainstalowaną w domu, bez konieczności wymiany mechanizmu.

*z wyłączeniem serii obrotowych (których nie posiadamy w ofercie)

Jak skompletować produkt?

W celu skompletowania łącznika czy gniazdka potrzebny jest tylko moduł odpowiedniego łącznika lub gniazda oraz ramka, pojedyncza lub wielokrotna, dzięki którym można tworzyć dowolne konfiguracje gniazdek i wyłączników.

Jesteśmy 20 lat na rynku

99% pozytywnych opinii

Fachowa pomoc techniczna

Darmowa dostawa od 490 zł

Newsletter
Zapisz się i korzystaj z informacji o nowościach i promocjach
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
Sklep internetowy Shoper.pl | Projekt i wdrożenie
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl